ÜRETİM TESİSLERİMİZ

FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

KARDEŞLER KONFEKSİYON BOYA ÖRME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

KARDEŞLER olarak başarıyla faaliyet gösterdiğimiz tekstil sektöründe adımızdan sıkça bahsettirmeye devam ediyoruz.

İnşaat, Yapı, Mimarlık, Mühendislik ve Hukuk alanlarında da faaliyet gösteren KARDEŞLER, yatırımlarını yeni sektörlere de yöneltmeye devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız!

KAPLAMA YAPI & İNŞAAT A.Ş.

Kardeşler Konfeksiyon Boya ve Örme San. Tic. Ltd. Şti. olarak başarı ile faaliyet gösterdiğimiz tekstil sektöründe adımızdan sıkça bahsettirmeye devam ederken İnşaat, Yapı, Mimari ve Mühendislik alanlarında da faaliyet göstermeye devam ediyoruz.

KAPLAMA YAPI markası ile güven inşa ediyoruz!

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız!

KAPLAMA MİMARLIK & MÜHENDİSLİK

Kardeşler Konfeksiyon Boya ve Örme San. Tic. Ltd. Şti. olarak İnşaat, Yapı ve Tekstil alanlarındaki faaliyetlerimizin yanı sıra Mimarlık ve Mühendislik alanında da siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaya devam ediyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız!

KAPLAMA HUKUK

KARDEŞLER olarak İnşaat, Yapı, Mimarlık, Mühendislik ve Tekstil alanlarındaki faaliyetlerimizin yanı sıra Hukuk alanında da siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Bizi güvenilir kılan siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz!

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız!

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

KARDEŞLER BLOG

5 Ekim 2017

Polyester Lifleri (PES – Poliester)

Polyester (PES) tekstilde yapay bir lif türü. Polyester kelimesi genellikle polyester liften imal edilen kumaşı belirtir. Polyester lifler sıklıkla pamuk lifleri ile birlikte; daha iyi özelliklere sahip giysiler […]
5 Ekim 2017

Kumaşların Haslık Çeşitleri Nelerdir?

Haslık Değerlerini Belirleme İşlemleri Haslık Çeşitleri Renk Haslığı Sürtünme Haslığı Işık Haslığı Yıkama Haslığı Ter Haslığı Hava Koşullarına Dayanıklılık Renk Haslığı Nedir? Renk haslığı, boyalı ve baskılı […]

HESAPLAYICI VE ÇEVİRİCİLER