ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

KARDEŞLER KONFEKSİYON BOYA VE ÖRME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

1978 yılında konfeksiyon imalatı için beş kardeş tarafından kurulan KARDEŞLER KONFEKSİYON BOYA VE ÖRME SANAYİ TİCARET LTD STİ, kısa sürede Gaziantep’te konfeksiyon sektöründe çalışkanlığıyla başarılı bir firma olmuş ve Türkiye’nin her tarafındaki müşterileri ile bölgede bilinen bir firma haline gelmiştir.

1980 ve 90’lı yıllarda tekstil sektöründe meydana gelen endüstriyel gelişmeleri takiben konfeksiyon imalatı yapan firma, sektör içindeki tecrübeleri ve yapılan fizibilite çalışmaları ile örgü kumaş tesisi kurma kararı almıştır. Başpınar Organize Sanayi Bölgesinde, inşaasına 1995 yılında başlanan, 5000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 11000 m2’lik alan üzerine kurulan üretim tesisi, 5 tonluk boya kapasitesi ile 1998 yılında üretime başlamıştır.

Sektördeki yenilikçi anlayışı, ticari tecrübesi ve çalışkanlığı ile sanayi üretimine kısa sürede entegre olan firma 1999 yılında bünyesine 5 adet örgü makinesi de alarak boya ve örgü tesisi haline gelmiştir. Boya ve örgü sektöründeki teknolojik gelişmelere paralel olarak 2001, 2003, 2008 ve 2011 yıllarında çeşitli makineleri işletmesine katarak kapasitesini arttırmış ve bugünlere gelmiştir.

Bugün KARDEŞLER KONFEKSİYON BOYA VE ÖRME SANAYİ günlük 15 tonluk örgü kumaş boyama kapasitesi ve 32 adet örgü makinası ile sektörün güçlü firmaları arasında yer almaktadır. Yıllara uzanan tecrübesi, takım oyununa inanması, ticarette göstermiş olduğu dürüstlüğü ve üretimde kaliteyi esas alması firmanın pazardaki rekabet gücüne güç katmıştır.

KARDEŞLER KONFEKSİYON BOYA VE ÖRME SANAYİ yüksek kalite anlayışıyla örgü tesislerinde kaliteli ipliklerden büyük bir titizlikle kumaş üretimini gerçekleştirmektedir. Üretimden çıkan ham kumaşlar kalite kontrol ünitelerinde büyük bir dikkatle kontrol edilmektedir. Örgü kumaş üretiminde interlok, süprem, lacost, iki iplik, üç iplik gibi klasik kumaş üretiminin yanı sıra fantezi örgü kumaş üreterek müşterilerine alternatif kumaşlar sunmaktadır. Teknolojinin son sistem imkanlarına sahip laboratuarları, boya tesisi ve kalifiye insan gücü sayesinde her gün binlerce metre kumaşı tesislerinde özenle boyamaktadır.

KARDESLER KONFEKSİYON BOYA VE ÖRME SANAYİ’nde örülen her kumaş “EKO-TEKS Standart 100” boya standartlarında boyanmaktadır. Yurt içinde geniş bir müşteri kitlesine sahip olan firma, dış pazarlarda da kalitesi ile bir çok müşterisine hizmet vermektedir. Başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracatı bulunan firma yarınlara güçlü ve emin adımlarla yürümektedir.

FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

KARDEŞLER KONFEKSİYON BOYA ÖRME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

KARDEŞLER olarak başarıyla faaliyet gösterdiğimiz tekstil sektöründe adımızdan sıkça bahsettirmeye devam ediyoruz.

İnşaat, Yapı, Mimarlık, Mühendislik ve Hukuk alanlarında da faaliyet gösteren KARDEŞLER, yatırımlarını yeni sektörlere de yöneltmeye devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız!

KAPLAMA YAPI & İNŞAAT A.Ş.

Kardeşler Konfeksiyon Boya ve Örme San. Tic. Ltd. Şti. olarak başarı ile faaliyet gösterdiğimiz tekstil sektöründe adımızdan sıkça bahsettirmeye devam ederken İnşaat, Yapı, Mimari ve Mühendislik alanlarında da faaliyet göstermeye devam ediyoruz.

KAPLAMA YAPI markası ile güven inşa ediyoruz!

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız!

KAPLAMA MİMARLIK & MÜHENDİSLİK

Kardeşler Konfeksiyon Boya ve Örme San. Tic. Ltd. Şti. olarak İnşaat, Yapı ve Tekstil alanlarındaki faaliyetlerimizin yanı sıra Mimarlık ve Mühendislik alanında da siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaya devam ediyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız!

KAPLAMA HUKUK

KARDEŞLER olarak İnşaat, Yapı, Mimarlık, Mühendislik ve Tekstil alanlarındaki faaliyetlerimizin yanı sıra Hukuk alanında da siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Bizi güvenilir kılan siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz!

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız!